En Lezzetli Hazır Çiğ Köfteciler

En Lezzetli Hazır Çiğ Köfteciler

Hazır çiğ köfte zincirleri tüm Türkiye'de hızla büyüyor ve çiğ köfte artık hemen hemen her evde tüketilen bir besin haline geldi. Sizde çiğ köfteyi çok seviyor ve sürekli yemek istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun!

Çünkü bu yazımızda en lezzetli çiğ köfte yapan hazır çiğ köftecileri sizin için listeledik.

Tatlıses Çiğköfte

Hazır çiğköfteciler arasında kesinlikle 1 numara Tatlıses Çiğköfte. Hiçbir şekilde su kullanmadan (nar ekşisi ile) elde yoğurulan çiğ köftelerin lezzetine gerçekten doyum olmuyor. Midenizi rahatsız etmeden çok lezzetli bir çiğ köfte yemek istiyorsanız, Tatlıses Çiğköfte en doğru adres olacaktır. 

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Elazığlı Çiğköfteci "bu acıyı seviyorum" sloganıyla sunduğu çok farklı lezzeti ile listemize 2. sıradan girmeyi başarıyor. En lezzetli çiğköfteler arasında yer alan Elazığlı Çiğköftecinin kullandığı baharatlar ile ilk anda size farklı bir lezzet sunacak ve bu lezzetin zamanla müdavimi olacaksınız :) Çiğköftenin yanında verdikleri turşuları ise ayrı bir lezzetli. Ayrıca içli köftelerini de tavsiye ederiz. Gerçekten çok lezzetli.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ömer Aybak

Çiğköfteciler arasında en eskilerden birisi olan Ömer Aybak kısa zaman içerisinde tüm Türkiye'de en çok şubesi olan çiğ köftecilerden birisi olmayı başardı ve listemizde de 3. sıradaki yerini aldı. Elde yoğurmanın verdiği lezzet farkıyla yediğiniz diğer çiğ köftelerden çok daha farklı bir lezzet sunan Ömer Aybak, kalitesini bozmadan hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş:

Yorumlar (0)

İlk yorum yapan sen ol!


Yorum Ekle