İstanbul'da En İyi Hamburger Yapan Yerler

İstanbul'da En İyi Hamburger Yapan Yerler

İstanbul'un en iyi hamburger yiyebileceğiniz mekanları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için İstanbul'da en iyi burger yapan mekanları bu yazıda topladık. İşte size İstanbul'un en iyi hamburger yapan adresleri...

Jimmy's Burger

İstinye, Sarıyer'de bulunan bu küçük burger house. Kaliteli et ve malzemeleri ile misafirlerine enfes lezzetler sunuyor. Burger yanında sunulan patates, turşu ve soğan halkaları da bir o kadar lezzetli. Fiyat olarak da orta düzeyde diyebileceğimiz bu mekanda 200 gr. Jimmy's Burger için 29TL ödüyorsunuz.

Viginia Angus

Nişantaşı ve Eminönü olmak üzere iki farklı şubesi bulunan Virginia Angus kesinlikle İstanbul'un en iyi hambugerlerinden birisini yapıyor. Hamburgerlerinin yanı sıra diğer et çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Hamburger fiyatları 19TL ile 35TL arasında değişiyor.

Baltazar Burger

Karaköy’ün bir numaralı et restoranlarından birisi haline gelen Baltazar, hamburger konusunda da çok başarılı. Çok özel sırlarla, çok özel lezzetler ortaya çıkaran mekan, sunduğu lezzet kadar bir o kadar da sakinlik sunuyor. Baltazar Burger’ın etleri Lüleburgaz’dan özel olarak getiriliyor. Mekanın favorileri arasında Baltazar burger, House burger, Füme burger ve Teksas burger var. Fiyatları ise 15 ile 19 lira arasında değişiyor. 

Mano Burger

İstanbul’da hamburger sevenler arasında neredeyse Mano’nun müdavimi olmayan yok. Kendine özgü sırlarıyla hazırladığı hamburgerleri 5 şubesinde müdavimleriyle buluşturuyor. Caddebostan, Asmalı Mescit, Nişantaşı City’s, Galatasaray, Batı Ateşehir olmak üzere konumlanan mekanda, 7 çeşit hamburger bulunuyor. Karamelize soğanlı Mano Burger, Ottoman ve Ventura deneyebileceğiniz enfes seçenekler arasında.  Fiyatlar 13 ile 22 Lira arasında değişiyor.

Sosyal Medyada Paylaş:

Yorumlar (0)

İlk yorum yapan sen ol!


Yorum Ekle