İstanbul'da Yiyebileceğiniz En Güzel Pastalar

İstanbul'da Yiyebileceğiniz En Güzel Pastalar

Pasta özellikle kutlamaların vazgeçilmez tatlısı olarak hayatımızda her zaman en çok tercih ettiğimiz tatlılar arasında yer alıyor. Peki gerçekten lezzetli ve tadına doyamayacağınız en güzel pastaları nerede bulabilirsiniz?

Bu yazıda sizler için birbirinden lezzetli pasta yapan yerleri listeledik.

Kukis Acıbadem

Pasta konusunda listemizin 1 numarasına hiç kuşku duymadan Kukis Acıbadem'i koyduk. Gerçekten pasta konusunda adeta bir sanat ortaya koyuyorlar. Kendilerine özgü pastalarının her biri birbirinden lezzetli. Kendi sevdiğiniz malzemelere göre istediğiniz pastayı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bizim favorimiz ise dışı acıbadem kurabiyesi, içi prenses krema eşliğinde çilek ve yaban mersinli pasta oldu. Burada küçük boy bir pastayı 44TL ödeyerek alabilirsiniz.

Backhaus

Listemize 2. sıradan giriş yapan Backhaus'un tüm pastaları gerçekten çok lezzetli. Özellikle bizim favorimiz Prenses Çilek. Çileklerin inanılmaz lezzeti ve harika kremasıyla gerçek bir pasta keyfi yaşayabiliyorsunuz. Küçük boy pastanın Backhaus'taki fiyatı 55TL.

Five O Clock

Özellikle özel yapım pastalarıyla ön plana çıkan bu mekan adeta harikalar yaratıyor. Pasta konusunda sınır tanımayanların bu mekanı mutlaka ziyaret etmesi gerekiyor.

Pelit

Tüm pastalarıyla Türkiye'nin en iyi pastanelerinden birisi haline gelen Pelit'in tüm pastalarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bizim buradaki favorimiz ise kesinlikle portakal çilekli pasta. Çileğin lezzeti ve portakalı verdiği mayhoşluk hile efsane bir lezzet ortaya çıkmış diyebiliriz. Burada küçük boy pastanın fiyatı ise 65TL.

Sosyal Medyada Paylaş:

Yorumlar (0)

İlk yorum yapan sen ol!


Yorum Ekle